Kurumsal

Yangın Söndür Sistemleri Yangın Söndür Sistemleri Yangın Söndür Sistemleri

Misyon

ÖZ-JET ailesi olarak teknik alt yapımızı daha da güçlendirerek artan genç ve dinamik kadromuzla bugün olduğu gibi bundan sonra da standartlar doğrultusunda, müşteri memnuniyetini esas almak kaydı ile modern, kaliteli ve etkili Yangın Malzemelerinin hızlı ve çözüm odaklı üretimini sağlamak inancımızın bir gereğidir.

Vizyon

MODERN ve Teknolojik tesislerimiz ile, ülkemizin hammadde kaynaklarını da kullanarak sayıları yüzleri geçkin genç ve dinamik çalışanlarımızın katkılarıyla, hızla artmakta olan dünya pazarına entegre, modern, kaliteli ve süreklilik sağlayacak yangın söndürme malzemelerinin üretim ve satışlarını, ihracatını inandığımız değerlerden taviz vermeden yapmak öncelikle temel amaçlarımızdandır.


Eğitimler

“Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik” işletmelerin 'Yangın Güvenliği Ekipleri' oluşturarak, bu ekiplere yangın eğitimi ve uygulamalı yangın tatbikatlarının senede en az 1 kez yapılacağını zorunlu kılmaktadır. Bu çerçevede, yangın güvenliğinin gerektirdiği diğer olağan dışı durumlara da hazırlıklı olma maksadıyla yangın eğitim faaliyetleri düzenlemekteyiz. Bu yangın eğitimlerinde, katılımcı gruplara teorik olarak bilgi verilmektedir. Katılımcılara yangın, yangın oluşum safhaları ve yangın türleri hakkında bilgi verilmektedir. Bu süreçte katılımcıların saha içi yangın tatbikatına katılmaları sağlanmaktadır.

Kalite Belgelerimiz


Referanslar

Almesan
Betek
Çolakoğlu
İzaydaş
Das
Stoper
Hyundai
turkosan
Tuzla Geri Dönüşüm